Інформація про Тернівський МНВК

/Files/images/IMG_4655.JPG
У найчарівнішому куточку Закарпаття – у селі Терново. що на Тячівщині, розташований Тернівський міжшкільний навчально-виробничий комбінат.
Комбінат- справжня колиска юних талантів.
Датою його заснування стало 17 квітня 1981 року.
Ініціатор, організатор, засновник і керівник комбінату – Микола Тимофійович Бердар.
Діяльність Миколи Тимофійовича Бердара свідчить про його безпомилковий перехід від дерективної і авторитарної системи впливу на колектив до демократичної. Спочатку він висуває вимоги до підлеглих. Згодом ці функції перебирає на себе актив комбінату. Він же береться і за розв’язання багатьох управлінських завдань. Такий підхід розкриває можливості всього колективу. У розв’язанні складний і основних питань беруть участь всі – керівник, колективу, учні, батьки. Налагоджена система управління навчально-виробничому процесу виглядає приблизно так: на кожному етапі висуваються найважливіші і най актуальніші завдання; головні адмінзавдання визначають характер основних вимог до діяльності директора та його активу, вибір способів і методів впливу на колектив. Колектив, у свою чергу, виступає як єдина організуюча сила зі спільним педагогічним переконанням і колективною творчістю, колективним аналізом, обміркованим, зваженим узагальненням, що ґрунтується на колективній думці.
У комбінаті успішно навчаються близько 700 учні. На початку заснування комбінату учні навчалися з трьох профілів – автосправа, тракторна і швейна справа . З перших днів колектив розпочав активну роботу по зміцненню навчально-матеріальної бази. Уже наступного року (1982 ) приступили до будівництва нового корпусу та гаражів.
У 1985 році святкували новосілля. З кожним роком відкривалися нові профілі.
Через рік було відкрито радіомонтажну і будівельну, а згодом хлібопекарську та торгівельну справи.
На сьогодні в комбінаті навчаються учні 10-11-х класів з восьми шкіл, що прилягають до даного мікрорайону. Комбінат має вісім профілів. Це – оператор комп’ютерного набору, швачка, кухар, секретар керівника, водій транспортних засобів категорії «В» «С1» «С, тракторист, різьба по дереву, перукар.
Навчально-виховний процес забезпечують 14 вчителів. Усі вони з вищою освітою, досвідчені фахівці серед них: Марія Михайлівна Герич, Людмила Іванівна Михайльо, Вікторія Іванівна Коморська, Надія Володимирівна Баляльова, Світлана Іванівна Метелешко, Василь Іванович Томишинець, Андрій Сергійович Слупко та ряд інших.
Викладацький склад постійно оновлюється молоддю. Таке поєднання досвіду та молодого ентузіазму приносить взаємну користь. Постійно проваджуються і використовуються новітні педагогічні технології модернізується навчальний процес.

Для перегляду історії закладу, перейдіть до розділу сайту "Історія".

Для перегляду інформації про адміністративний склад, перейдіть до розділу сайту "Адміністрація".

Для перегляду інформації про вчителів, перейдіть до розділу сайту "Педагогічний колектив".

Кiлькiсть переглядiв: 1428

Коментарi

  • директор

    2014-02-28 17:24:45

    молодці...